آداپتور فیبر نوری UPC

   
45,000 ريال

  

فروشنده این کالا

اچ پی بصیر (زنجان)


تاریخ عضویت: 1400/09/09

تاریخ آخرین فعالیت:

امتیاز فروشگاه:

راهنمایی: تعداد ستاره های فروشگاه بر اساس نسبت سفارشات برگشتی به سفارشات موفق محاسبه شده و سفارش از فروشگاه با امتیاز بالاتر توصیه می شود


www.hpbasir.com

  02433446348

استان زنجان ، شهرستان زنجان ، بخش مرکزی ، شهر زنجان، محله غرب شهرک ، خیابان ((فرامرزی)) ، خیابان یازدهم غربی ، پلاک 0 ، قطعه 3840 ، طبقه همکف

مشاهده تمام محصولات

ارسال پیام به فروشگاه    

آداپتور فیبر نوری سیمکس سینگل مد سیمپلکس SC/SC UPCآداپتور فیبر نوری سیمکس SC/SC UPC SM Simplex دارای دو سر SC بوده و در بازار تجهیزات فیبر نوری به فروش می رسد. این محصول که از آن برای اتصال کابل های فیبر نوری به هم در تجهیزات شبکه استفاده می شود، از کابل های سینگل مد (Single Mode) پشتیبانی کرده و به راحتی می توان پچ کورد های سینگل مد SC را به آن متصل کرد. قطر غلاف فیبر این آداپتور فیبر نوری، 125 میکرون بوده و قطر هسته فیبر آن نیز 9 میکرون می باشد. این آداپتور فیبر نوری سیمکس از نوع سیمپلکس (Simplex) بوده و دارای بدنه ای پلاستیکی در رنگ آبی می باشد. این آداپتور فیبر نوری گزینه ای مناسب برای انتقال سیگنال در سیستم های مخابراتی، شبکه های تلویزیون کابلی، شبکه LAN، شبکه WAN، شبکه FTTH، انتقال ویدئو و ابزار های تست می باشد.مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری سیمکس SC/SC UPC SM Simplex :
نوع کالا : آداپتور فیبر نوری
ساختار آداپتور : سیمپلکس (Simplex)
نوع کانکتور قابل اتصال : SC/SC
نوع فیبر قابل اتصال : سینگل مد (Single Mode)
رنگ آداپتور : آبی
جنس آداپتور : پلاستیک
مشخصاتی برای این محصول ثبت نشده است

تا کنون نظری برای این محصول ثبت نشده است.

برای ثبت نظر خود باید در سیستم وارد شوید.

ثبت نام ورود به سامانه